Princier de Leba
KSIĘSTWO ŁEBA
PRZEWODNIK
INFORMATOR
GALERIE FOTOGRAFII
SZUKAJ
A n d o r i a
Andoria
pokoje gościnne Łeba
 
     Spędzanie letniego wypoczynku w Łebie dzięki licznym atrakcją zaczyna być jedną z najciekawszych propozycji polskiego wybrzeża. Miłośnicy marynistyki mogą skorzystać z oferowanych przez ekologiczną przystań rejsów po jeziorze Łebskim.
     Nasłonecznienie miasta i pobliskich okolic jest o 45 % większe niż np. na Śląsku. Przy czym duża , bo około 85 % zawartość kwarcu w piasku , powoduje lepsze niż gdzie indziej odbijanie światła słonecznego , które z kolei jest lepiej asymilowane przez ludzki organizm.
     Morskie powietrze, ciepły piasek, fale, algi, wodorosty i słona woda pomogą uporać się z wieloma Twoimi problemami zdrowotnymi. Woda morska i wyciągi z glonów sprzyjają odnowie komórek. Sól morska jest lekiem na choroby skórne.
     Pensjonat "Andoria" znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu - wszędzie jest blisko na plażę, do centrum, do portu. Stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i malowniczej okolicy. Pensjonat dysponuje 70 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 5- osobowych z łazienką. Pokoje wyposażone są w TV-SAT Oferujemy pobyty z wyżywieniem w naszej stołówce.
Serdecznie zapraszamy
 
leba pokoje
 
pokoje_leba pokoje_leba pokoje_leba pokoje_leba pokoje_leba pokoje_leba pokoje_leba pokoje_leba
 01  02  03  04  05  06  07  08  09  10  11  12 
 
84-360 Łeba ul. Krótka 3 Telefon: +48 598661467 ; 598662463